Lot 39
Oktober veiling 2015
Hollandse School (19e eeuw), naar Berchem

Herberg met dansende, drinkende en musicerende figuren

olieverf op paneel, 47x61 cm

€ 1.000,00
€ 1.000,00
€ 700,00

Hamerprijs: € 700