Lot 36
Oktober veiling 2015
Hollandse School (20/21e eeuw)

De Scheveningse Pier in vroegere tijden

olieverf op doek, 54x67 cm

€ 300,00
€ 400,00
€ 950,00

Hamerprijs: € 950