Lot 39
December veiling 2015
Alfred Löb (1883-1959)

Stilleven met tulpen in vaas en greskan

rechtsonder get. en gedateerd 1946

olieverf op doek, 48x59 cm

€ 200,00
€ 300,00

Startbod: € 0