Lot 85
Oktober veiling 2015
K. Young (2de helft 20ste eeuw)

Bloemstilleven

rechtsonder get.

olieverf op doek, 90x120 cm

€ 150,00
€ 250,00
€ 200,00

Hamerprijs: € 200