Lot 84
Oktober veiling 2015
Jaap Van der Pol (1938)

'A small town in Germany'

midden onder get. en gedateerd '77

olieverf op doek, 120x140 cm

Herkomst: Kunsthandel Brinkman, Leliegracht, Amsterdam

€ 300,00
€ 400,00
€ 270,00

Hamerprijs: € 270