Lot 25
Oktober veiling 2015
Corneille (1922-2010)

Circus,

rechtsonder in potlood get. en gedateerd '93,

kleurenlitho, oplage 199/200, 69,5x99 cm

€ 300,00
€ 500,00
€ 350,00

Hamerprijs: € 350