Lot 19
Oktober veiling 2015
Wil Willemsen (1943)

'Mannen'

rechtsonder get, en gedateerd 2003

olieverf op doek, 100x90 cm

Herkomst: Galerie Art Options, Wijk bij Duurstede

€ 300,00
€ 400,00
€ 325,00

Hamerprijs: € 325