Lot 8
Oktober veiling 2015
Hollandse School (20e eeuw)

Hollands dorp en kerkje aan het water

rechtsonder onduidelijk get.

olieverf op doek, 58x98 cm

€ 150,00
€ 200,00
€ 260,00

Hamerprijs: € 260