Lot 1
Oktober veiling 2015
Hollands School (20e eeuw)

Compositie in paars, roze en wit / kop-en-schotel/ telefoontoestel

olieverf op doek, zonder lijst, 79x240 cm

€ 200,00
€ 300,00

Startbod: € 0