Lot 52
Oktober veiling 2015
G.A. Kadir (20e eeuw)

Indisch landschap met flamboyant

linksonder get.

olieverf op doek, 28,5x58,5 cm

€ 150,00
€ 200,00
€ 50,00

Hamerprijs: € 50