Lot 51
Oktober veiling 2015
Hermanus Berserik (1921-2002)

'Manus'

middenonder in potlood get. en in de druk 'Strijen-Sas 1985'

kleurenlitho, eigen druk, 39/60, 33x46 cm

Herkomst: Kunstzaal Van Heijningen, Noordeinde, Den Haag

Strijensas is een plaatsje en voormalige gemeente aan het Hollands Diep.

€ 200,00
€ 300,00
€ 160,00

Hamerprijs: € 160