Lot 53
Oktober veiling 2015
Hollandse School (20e eeuw)

Vrouwelijk naakt (2x)

beide get. in initialen en gedateerd '31

2 pentekeningen, 13,5x12,5 cm

€ 150,00
€ 250,00
€ 100,00

Hamerprijs: € 100