Lot 14
Oktober veiling 2015
Vytautas Kacunaucs / Vytautas Kaunas (20/21e eeuw)

Gezicht op een Domkerk

rechtsonder get. en gedateerd '07 (2007)

olieverf op doek, 90x70 cm

€ 150,00
€ 200,00
€ 80,00

Hamerprijs: € 80