Lot 3
Oktober veiling 2015
Bettina Winkelmann (1961)

'Paraphrase'

olieverf op doek, zonder lijst, 110x90 cm

in dorso get. en gedateerd 2001

€ 150,00
€ 300,00

Startbod: € 0