Lot 55
Oktober veiling 2015
F. Potters (20e eeuw)

Stilleven met fruit, maïs en fazant

rechtssboven get. en gedateerd 1909

olieverf op doek, 39x31 cm

€ 140,00
€ 180,00
€ 60,00

Hamerprijs: € 60