Lot 28
Oktober veiling 2015
Hollandse School (19e eeuw)

Winterse vaart

linksonder onduidelijk get.

olieverf op paneel, 19x23 cm

€ 300,00
€ 400,00
€ 220,00

Hamerprijs: € 220