Lot 13
Oktober veiling 2015
Albert Vael (1914-1981)

De ouderdom

linksboven get. en gedateerd '71

olieverf op doek, 78x58 cm

€ 200,00
€ 300,00
€ 190,00

Hamerprijs: € 190