Lot 67
Oktober veiling 2015
Arthur W. Perry (19/20e eeuw)

Vissersboten voor de kust in Devon, South West England

rechtsonder get.

aquarel, 29x46 cm

€ 250,00
€ 350,00
€ 150,00

Hamerprijs: € 150