Lot 21
Oktober veiling 2015
Hollandse/Franse School (20e eeuw)

Bloemenverkoopster op een avenue met paardenkoetsen

linksonder onduidelijk get.

olieverf op paneel, 37x45 cm

€ 200,00
€ 300,00
€ 375,00

Hamerprijs: € 375