Lot 34
Oktober veiling 2015
Martinus Franciscus Reeder (1802-1879)

Koeien in weide aan de dorpsrand

rechtsonder get. en gedateerd 1823

olieverf op paneel, 29,5x37,5 cm

€ 200,00
€ 300,00
€ 375,00

Hamerprijs: € 375