Lot 48
Oktober veiling 2015
Carolina Geertruida ('Lien') Verburgt-Kramer (1876-1968)

Stilleven met Guanyin

rechtsonder get. in initialen en gedateerd '53

aquarel, 55x44 cm

Behalve aquarellist en schilder, was Verburgt-Kramers ook kunstverzamelaar en specifieker: verzamelaar van Oosterse keramiek

€ 300,00
€ 400,00

Startbod: € 0