Lot 16
Oktober veiling 2015
Stephen Kaye (20e eeuw)

Compositie met bomen (2x)

beide rechtsonder get.

2 x olieverf op doek, 65x65 cm

€ 200,00
€ 300,00

Startbod: € 0