Lot 41
Oktober veiling 2015
Louis Saalborn (1891-1957)

Bloemen in stenen kruik

rechtsonder get. en gedateerd '41

olieverf op doek, 75x62 cm

€ 300,00
€ 400,00
€ 200,00

Hamerprijs: € 200