Lot 31
Oktober veiling 2015
Oosterse School (20e eeuw)

Hoekje kamer met chinoiserieën

rechtsonder onduidelijk get.

aquarel, 31x46 cm

€ 150,00
€ 250,00

Startbod: € 0