Lot 60
Oktober veiling 2015
Cornelis Westerbeek (1844-1903)

Koeien aan rivieroever

rechtsonder get. en gedateerd 1880

olieverf op paneel, 23x37 cm

€ 500,00
€ 500,00
€ 900,00

Hamerprijs: € 900