Lot 21
Juni veiling 2014
Juul Kortekaas,

Aronskelken,

In dorso gesign.,

Olieverf op doek, zonder lijst en 140 x 80

€ 200,00
€ 300,00
€ 30,00

Hamerprijs: € 30