Lot 47
September veiling 2015
Hollandse School (19e eeuw)

Kaart spelend gezelschap in oud Hollands binnenhuis

niet get.

olieverf op paneel, 59x48 cm

€ 600,00
€ 800,00
€ 500,00

Hamerprijs: € 500