Lot 37
September veiling 2015
Hollandse School (19e eeuw)

Portret van Fokkelina Coster (geb. 9 september 1749, Almelo)

niet get.

olieverf op doek, ovaal, 61x49 cm

€ 400,00
€ 600,00
€ 300,00

Hamerprijs: € 300