Lot 30
September veiling 2015
Corneille (1922-2010)

Abstracte figuren

rechtsonder in potlood get. en gedateerd '63

kleurenlitho, 2/125, 43x53 cm

€ 300,00
€ 500,00
€ 170,00

Hamerprijs: € 170