Lot 25
September veiling 2015
Jurrien de Haan (1936)

'Blauw warhoofd onder de zon'

linksonder get. en gedateerd 1991, en in dorso get.

olieverf op doek, 39x79 cm

€ 400,00
€ 500,00
€ 200,00

Hamerprijs: € 200