Lot 22
September veiling 2015
Mariette van Erp (1953)

'Blauwe molen'

in dorso get. en gedateerd 1998

olieverf op doek, 94x69 cm

€ 400,00
€ 500,00
€ 250,00

Hamerprijs: € 250