Lot 21
September veiling 2015
P. Willems (20e eeuw)

'Mijnstreek'

in dorso naam op etiket en gedateerd '89

olieverf en gemengde techniek op board, zonder lijst, 99x75 cm

€ 200,00
€ 400,00

Startbod: € 0