Lot 2
September veiling 2015
Jan Alexander Hohman (1896-1967)

Hoge bomen bij een boerderij

rechtsonder get. en gedateerd 1926

olieverf op doek, geplakt op board, 27x21,5 cm

€ 150,00
€ 200,00
€ 60,00

Hamerprijs: € 60