Lot 15
September veiling 2015
Hollandse School (begin 20e eeuw)

Schelpenvisser op de terugweg van het strand

draagt linksonder naam F.P. ter Meulen

olieverf op paneel, 30x48 cm

€ 300,00
€ 500,00
€ 160,00

Hamerprijs: € 160