Lot 14
September veiling 2015
Floris Verster (1861-1927)

Schuit op een kanaal

linksonder get. en gedateerd '91

olieverf op doek, zonder lijst, 76x132 cm

€ 400,00
€ 600,00
€ 900,00

Hamerprijs: € 900