Lot 23
September veiling 2015
Cornelis Witters (1899-1981)

Bouwketen in een Rotterdamse woonwijk

rechtsonder get. en gedateerd '62

olieverf op board, 63x48 cm

€ 150,00
€ 250,00

Startbod: € 0