Lot 4
September veiling 2015
A. Loman

Kasteel in een bergvallei, in de verte een stoomboot op de rivier

rechtsonder get. en gedateerd '80

olieverf op doek, geplakt op paneel, 45x63 cm

€ 200,00
€ 300,00
€ 150,00

Hamerprijs: € 150