Lot 41
Juli veiling 2015
Hens de Jong (1927-2003)

'Jurk staande'

rechtsonder get. en gedateerd 1985, en in dorso atelieretiket met adres van de kunstenares 'Barentszstraat Den Haag'

olieverf op doek, 150x100 cm

€ 150,00
€ 200,00
€ 170,00

Hamerprijs: € 170