Lot 40
Juli veiling 2015
Hens de Jong (1927-2003)

'Requim for a tree'

rechtsonder get. en gedateerd 1991, en in dorso atelieretiket met adres van de kunstenares 'Barentszstraat Den Haag'

olieverf op doek, zonder lijst, 175x100 cm

€ 200,00
€ 300,00

Startbod: € 0