Lot 39
Juli veiling 2015
Hens de Jong (1927-2003)

Zonnebloem in blauw

rechtsonder get. en gedateerd 1993, en in dorso atelierstempel met adres van de kunstenares 'Barentszstraat Den Haag'

olieverf op doek, 130x130 cm

€ 300,00
€ 400,00

Startbod: € 0