Lot 36
Juli veiling 2015
Alfred Ost (1884-1945)

Boerenwagen

rechtsonder gesigneerd en gedateerd 1916

aquarel, 38x56 cm

€ 1.000,00
€ 1.200,00

Startbod: € 0