Lot 35
Juli veiling 2015
Johan Hendrik Kaemmerer (1894-1979)

Meisje met vlechten

rechtsonder get. en gedateerd 24.X/43

olieverf op doek, 29x23 cm

€ 150,00
€ 250,00
€ 70,00

Hamerprijs: € 70