Lot 34
Juli veiling 2015
Ulco (20e eeuw)

'Vlucht in de tijd'

rechtsonder get. In dorso kaartje"Studio Raven, Wapse

olieverf op board, 49x64 cm

€ 200,00
€ 300,00

Startbod: € 0