Lot 36
September veiling 2015
Hollandse School (19e eeuw)

Elegante dame bij een balustrade (2x)

niet get.

olieverf op doek, 2 pendanten, ovale lijsten, 45x34 cm

€ 500,00
€ 700,00
€ 400,00

Hamerprijs: € 400