Lot 2
Juli veiling 2015
Fritz Köhler (1887-1971)

Havenbedrijvigheid, mogelijk Rotterdam

rechtsonder get. en gedateerd 1912

olieverf op doek, geplakt op schilderskarton, 51x71 cm

€ 200,00
€ 300,00

Startbod: € 0