Lot 1
Juli veiling 2015
Hollandse School (20e eeuw)

Hoekje kamer met studiepiano

middenonder onduidelijke signatuur 'Jan'

olieverf op doek, geplakt op board, 119x98 cm

€ 200,00
€ 300,00
€ 150,00

Hamerprijs: € 150