Lot 49
Februariveiling 2014
Twee doeken: Mieke van Steenbergen Rijkers, kooktaferelen

Hij staat te kokkerellen en gooit zijn flens omhoog zij wil hem graag ontvangen met een fraaie boog. Zij komt voor een controle hij voelt haar aan de tand zij heeft geen enkel gaatje het gaat boven zijn verstand

Beide indorso gesigneerd

Olieverf op doek zonder lijsten, Beide 100 x 100 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 130,00

Hamerprijs: € 130