Lot 33
September veiling 2015
Dali (20e eeuw)

Guardian Angels of the Valley, El Purgatorio

1 in de druk get.

2 kleurenlitho's, 25x18 cm

€ 150,00
€ 150,00
€ 100,00

Hamerprijs: € 100