Lot 8
September veiling 2015
Hans van Arkel (1947)

'America, the beautiful'

gesigneerd in het midden en gedateerd '73, en in dorso get.

olieverf op doek, 130x130 cm

€ 100,00
€ 150,00
€ 100,00

Hamerprijs: € 100