Lot 48
Juni veiling 2015
Maria Hofker-Rueter (1902-1999)

Rozentak

rechtsonder get. en gedateerd '78

aquarel, 42x27 cm

€ 150,00
€ 250,00
€ 150,00

Hamerprijs: € 150